Diğer TV Kanalları

Cartoon Network Canlı izle Google

  Canlı izle
Cartoon Network KANALINI İZLİYORSUNUZ
Çalışmıyor ise - oy kullanınız.

Cartoon Network Türkiye, TBS Avrupa tarafından Turner Entertainment Broadcasting System kullanılarak 1992'de yayına sokulmuş uluslararası bir çizgi film kanalı olan Cartoon Network'ün Türkiye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Azerbaycan'da yayın yapan koludur.

Eylül 2007'den sonra yaklaşık 3 ay içerisinde Doğan Holding Medya Kuruluşu Cartoon Network'un Türkiye'de yayın lisansını almış bir takım çizgi dizilerinin dublajını yapmış ve 2008'in jeneriğini Cartoon Network Europe tarafından temin etmiştir.28 Ocak 2008 günü "Benim kanalım Türkçe, Cartoon Network Türkiye'de!" sloganıyla Türkiye versiyonu yayınını başlatmıştır.

Kanal 4 Nisan 2011 tarihinde sabah saat 6.00'da logo ve jeneriğini değiştirmiştir.

Cartoon Network Türkiye, Cartoon Network (Avrupa) sitesinde dahil değildir.

1 Haziran 2011'de diğer Cartoon Network kanallarındaki gibi programlarının yeni bölümlerini yayın esnasında belirtmeye başlamıştır.

16 Şubat 2012 tarihinde resmi siteye "Mobil" kısmı eklenmiş ve bu kısımdan bazı çizgi filmlerin oyunları Apple'ın sitesinden indirilebilmektedir. Kanaldaki programların Türkçe giriş- çıkış jeneriklerini Rıza Karaağaçlı seslendirmektedir.

Cartoon Network kanalını www.canlitvsitesi.com adresi sayesinde izleyebilirsiniz.

Etiketler : Cartoon Network izle, Cartoon Network canlı izle, Cartoon Network canlı yayın izle, Cartoon Network kanalını izle , Cartoon Network canlı yayın,Cartoon Network bedava izle, , Cartoon Network kanalını, Cartoon Network canlı, Cartoon Network kanalını HD izle , Online Cartoon Network izle

    Cartoon Network - tarihli yayın akışı programı