TRT 3 Spor

TRT 3 Spor

Hata Bildirim Formu


  • TRT 3 Spor Yayın Akışı
  • 00:30
    17 Mayıs'ı Yaşamak
    Saat: 00:30 - 01:30 (60 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet:
  • 01:30
    LEN Avrupa Yüzme Şampiyonası
    Saat: 01:30 - 03:30 (120 dakika)
    Tür: (Yüzme)
    Özet: LEN Avrupa Yüzme Şampiyonası müsabakaları ekrana geliyor.
  • 03:30
    UEFA Avrupa Ligi Yarı Final Goller
    Saat: 03:30 - 03:40 (10 dakika)
    Tür: (Futbol, UEFA Avrupa Ligi)
    Özet: UEFA Avrupa Ligi yarı finalinde atılan goller...
  • 03:40
    Independiente Del Valle - Unam Pumas
    Saat: 03:40 - 04:30 (50 dakika) c
    Tür: (Futbol, Libertadores Kupası)
    Özet: 2016 Libertadores Kupası çeyrek final maçı ekrana geliyor.
  • 04:30
    EURO 2016 Nostalji: Portekiz - İngiltere
    Saat: 04:30 - 04:45 (15 dakika)
    Tür: (Futbol)
    Özet:
  • 04:45
    Independiente Del Valle - Unam Pumas
    Saat: 04:45 - 05:30 (45 dakika) c
    Tür: (Futbol, Libertadores Kupası)
    Özet: 2016 Libertadores Kupası çeyrek final maçı ekrana geliyor.
  • 05:30
    52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu Özetler
    Saat: 05:30 - 06:58 (88 dakika)
    Tür: (Bisiklet)
    Özet: 52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu etaplarından özet görüntüler ekrana geliyor.
  • 06:58
    İstiklal Marşı
    Saat: 06:58 - 07:00 (2 dakika)
    Tür: (Diğer)
    Özet: İstiklal marşımız...
  • 07:00
    Spor Bülteni
    Saat: 07:00 - 07:25 (25 dakika)
    Tür: (Spor Haberi)
    Özet: Spor gündeminde yaşananlar ekrana taşınıyor.
  • 07:25
    Takvim Yaprakları
    Saat: 07:25 - 07:30 (5 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Geçmişte bugün...
  • 07:30
    EURO 2016 Nostalji: Almanya - İtalya
    Saat: 07:30 - 07:45 (15 dakika)
    Tür: (Futbol)
    Özet:
  • 07:45
    Dünyanın Sporu
    Saat: 07:45 - 07:55 (10 dakika)
    Tür: (Spor Haberi)
    Özet: Dünyanın spor gündeminden önemli gelişmeler izleyicilerle buluşuyor.
  • 07:55
    Hava Durumu
    Saat: 07:55 - 08:00 (5 dakika)
    Tür: (Hava Durumu)
    Özet: En son meteorolojik veriler ışığında hava tahminleri...
  • 08:00
    İlk Baskı
    Saat: 08:00 - 09:30 (90 dakika)
    Tür: (Spor Haberi)
    Özet: Gündemin nabzı, sosyal medya gelişmeleri ve yabancı basın özetleri...
  • 09:30
    Şampiyonluk Hikayesi
    Saat: 09:30 - 09:50 (20 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: 2015-2016 sezonu Spor Toto Süper Lig Şampiyonu Beşiktaş'ın şampiyonluk hikayesi...
  • 09:50
    EURO 2016 Klip
    Saat: 09:50 - 09:55 (5 dakika)
    Tür: (Diğer)
    Özet:
  • 09:55
    Hava Durumu
    Saat: 09:55 - 10:00 (5 dakika)
    Tür: (Hava Durumu)
    Özet: En son meteorolojik veriler ışığında hava tahminleri...
  • 10:00
    Spor Bülteni
    Saat: 10:00 - 10:30 (30 dakika)
    Tür: (Spor Haberi)
    Özet: Spor gündeminde yaşananlar ekrana taşınıyor.
  • 10:30
    Tenis Dünyası
    Saat: 10:30 - 10:55 (25 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Tenis dünyasından haberler izleyenlere aktarılıyor.
  • 10:55
    Takvim Yaprakları
    Saat: 10:55 - 11:00 (5 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Geçmişte bugün...
  • 11:00
    Spor Manşet
    Saat: 11:00 - 12:15 (75 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Gazete, dergi, internet ve sosyal medyada yer alan günün gelişen spor haberleri yorumlanıyor...
  • 12:15
    Futbol Keyfi
    Saat: 12:15 - 12:50 (35 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Yusuf Kenan Çalık ve Ali Ece ile futbolun keyfi...
  • 12:50
    Takvim Yaprakları
    Saat: 12:50 - 12:55 (5 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Geçmişte bugün...
  • 12:55
    Hava Durumu
    Saat: 12:55 - 13:00 (5 dakika)
    Tür: (Hava Durumu)
    Özet: En son meteorolojik veriler ışığında hava tahminleri...
  • 13:00
    Spor Bülteni
    Saat: 13:00 - 13:15 (15 dakika)
    Tür: (Spor Haberi)
    Özet: Spor gündeminde yaşananlar ekrana taşınıyor.
  • 13:15
    LEN Avrupa Yüzme Şampiyonası
    Saat: 13:15 - 14:59 (104 dakika)
    Tür: (Yüzme)
    Özet: LEN Avrupa Yüzme Şampiyonası müsabakaları ekrana geliyor.
  • 14:59
    TBMM-TV
    Saat: 14:59 - 19:00 (241 dakika)
    Tür:
    Özet: Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde gerçekleştirilen oturumlar ekrana geliyor.
  • 19:00
    Futbol Arşivi: Valencia - Marsilya
    Saat: 19:00 - 19:15 (15 dakika)
    Tür: (Futbol, UEFA Avrupa Ligi)
    Özet:
  • 19:15
    Avrupa Hatırası: Galatasaray - Arsenal
    Saat: 19:15 - 20:00 (45 dakika)
    Tür: (Futbol, UEFA Avrupa Ligi)
    Özet:
  • 20:00
    Futbol Denizi
    Saat: 20:00 - 21:45 (105 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Futbol Denizi, Alp Özgen’in sunumu, Mustafa Denizli ve Oğuz Çetin’in yorumlarıyla ekranlara geliyor.
  • 21:45
    LEN Avrupa Yüzme Şampiyonası
    Saat: 21:45 - 22:30 (45 dakika)
    Tür: (Yüzme)
    Özet: LEN Avrupa Yüzme Şampiyonası müsabakaları ekrana geliyor.
  • 22:30
    Süper Spor
    Saat: 22:30 - 23:00 (30 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Motor sporlarıyla ilgili tüm güncel haberler ekrana geliyor.
  • 23:00
    Biraz Spor, Biraz Macera
    Saat: 23:00 - 23:30 (30 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet:
  • 23:30
    Avrupa Defteri
    Saat: 23:30 - 01:00 (90 dakika)
    Tür: (Spor Programı, UEFA Avrupa Ligi)
    Özet: UEFA Avrupa Ligi takımlarından son bilgiler, canlı bağlantılar ve özel konuklar...

Etiketler: # # # #